ورق فولاد مقاوم در برابر فرسایش

ورق فولاد مقاوم در برابر فرسایش

مقاوم در برابر سایش فولاد (صفحات کاربید کروم مقاوم در برابر سایش) بالا مقاوم در برابر سایش و 58 62HRC. آن مقاوم در برابر سایش بسیار بالاتر از ورق فولاد کم است. بنابراین به طور گسترده ای مورد استفاده است در برخی از برنامه های مقاوم در برابر سایش. اطلاعات بیشتر در مورد مقاوم در برابر سایش بشقاب، pls فلزی تماس با ما ما!

شرح

توضیحات از فولاد مقاوم در برابر فرسایش


کروم بالا بشقاب مقاوم در برابر سایش کامپوزیت (ورق فولاد مقاوم در برابر سایش) مناسب برای شرایط مختلف و درنتیجه با سایش و مقاومت به ضربه و مقاومت خوب است. درسیستم زغال سنگ سنگین جدایی متوسط hardfacing کروم بالا جوش ورق (ورق فولاد مقاوم در برابر سایش) در نور قوس جوشکاری، که به طور مستقیم به نصب قطعات مقاوم در برابر سایش ساخته می توان برش پایین استفاده می شود. به عنوان مثال، خم شدن و مقاوم در برابر سایش می تواند مورد استفاده قرار گیرد در خط لوله انتقال ذغال سنگ، که به طور موثر می تواند مقاومت در برابر سایش کم استرس ساینده و طولانی تر کردن عمر آرنج. با توجه به خواص زغال سنگ شوت نقاله مقاومت با شوک مقاوم در برابر سایش مختلف ورق کامپوزیت تخمگذار در پایین دوربین به منظور افزایش مقاومت آن در برابر سایش، عمر، و آسان به این عمل، طولانی می تواند علاوه بر این، به عنوان لایه سطحی مقاوم در برابر سایش در جعبه دی الکتریک از میان بردن زغال سنگ شوت لوله سرریز سیکلون و تغذیه جعبه حفاظت، آن نیز اعمال می شود.


Charactures از فولاد مقاوم در برابر فرسایش

  1. مقاومت به ضربه

  2. سختی عالی

  3. نرم افزار به طور گسترده ای

  4. قیمت رقابتی


برنامه های کاربردی از فولاد مقاوم در برابر فرسایش


wear resistant application.png


محصولات مرتبط در مورد فولاد مقاوم در برابر فرسایش


abrasion resistant steel plate...jpgHot Tags: فولاد مقاوم در برابر سایش ورق، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، ارزان، شاندونگ Qishuai

پرس و جو

محصولات مرتبط

محصولات