سرامیک آرنج اندود شده

سرامیک آرنج اندود شده

سرامیک-صف-elbow(wear resistant alumina ceramic tube,wear resistant pipe bend,China alumina ceramic tube) از QS در China.QS تقریبا 10 سال تولید تجربه است. همه ابعاد با توجه به نیاز مشتریان در دسترس هستند. هر گونه اطلاعات بیشتر، لطفا اجازه دهید من know.florahu@zbqishuai.cn

شرح

شرح سرامیک-صف-آرنج


لوله های مقاوم در برابر سایش سرامیک مقاوم در برابر سایش سرامیک بوش در اجرا با درجه حرارت بالا، سرعت بالا، ذرات سختی مشخص، تجهیزات و درنتیجه جدی، به ویژه آرنج قسمت، نه هر گونه اقدامات حفاظتی، معمولا در پوشیدن کمتر از یک سال. بسیاری از این دستگاه ها در بالا - ارتفاع scaffolds که ناخوشایند برای تعمیر و یک بار پوشیده است، به طور جدی بر استفاده ایمن تجهیزات.


لوله های مقاوم در برابر سایش سرامیک سنگ سنباده ویژه سرامیک متصل به دیواره داخلی لوله با دمای بالا و چسب های معدنی استفاده می شود. پس از گرم کردن و پخت، آن را به شکل یک لایه ضد اصطکاک قوی. منحصر به فرد طراحی سرامیک، را یک دایره پس از قطعه نهایی جاسازی شده، قطعه ساخته در 360 درجه تشکیل شده بین نیروی خود قفل مکانیکی برای اطمینان از سرامیک شدیدا محدود. چسب سری GWJ توسط جبلتس سرامیک استفاده محصول اختصاصی به طور مشترک توسط شرکت و tsinghua دانشگاه ما توسعه است. چسب چسبندگی عالی فولاد و سرامیک است. استحکام بالا و سختی; این مقاومت حرارتی بالا و مقاومت در برابر پیری. مقاوم در برابر سایش سرامیک بوش را می توان در - ℃ 50 تا 350 درجه حرارت ℃ برای زمان طولانی در حال اجرا.
Hot Tags: سرامیک پوشیده، چین، تولید کنندگان، تولید کنندگان، ارزان، شاندونگ Qishuai زانو

پرس و جو

محصولات مرتبط

محصولات