سرامیک و پوشیدن لاستیک کامپوزیت پانل

سرامیک و پوشیدن لاستیک کامپوزیت پانل

سرامیک مقاوم در برابر سایش و لاستیک پوشش کامپوزیت پانل با قیمت خوب همراه با مزایای استفاده از سرامیک سنگ سنباده و لاستیک، مفید برای کاهش خرابی، نگهداری هزینه و گسترش زندگی خدمات تجهیزات.

شرح

شرح پنل سایش کامپوزیت سرامیکی و لاستیک


پلیت سایش سرامیک لاستیک بالا توسط سرامیک سنگ سنباده بالا و عالی لاستیک از طریق فرآیند خاص میشود. نوسانات عملکرد عالی لاستیک طبیعی می تواند کمک به رسیدن به برخی از مقاومت به ضربه که کاشی جلوگیری از ترک خوردگی در مناطق ضربه بالا است که رسیدن به نتیجه بسیار برتر به سرامیک کاشی است که به طور مستقیم به باند پوشش كارخانجات فولاد.

dfgf.jpg


مشخصات طبیعی سرامیکی و لاستیک سایش کامپوزیت پانل


از طریق، بشقاب سرامیک اکسید آلومینیوم یا کاشی و سرامیک به ویژه لاستیک (و فولاد) به شکل صفحات سایش لاستیک مقاوم در برابر سایش سرامیک نصب شده، نوع اول است لاستیک حمایت بشقاب سرامیک است که در سطح ساینده ثابت خواهد شد تجهیزات توسط چسب های نشکن و دیگر لاستیک و فولاد حمایت بشقاب سرامیک، متشکل از لاستیک بشقاب سرامیک اکسید آلومینیوم و فولاد که در سطح ساینده تجهیزات توسط پیچ و مهره در ورق فولاد جوش داده شده ثابت خواهد شد.


نرم افزار


Theپلیت سایش بالا، لاستیک سرامیکبه طور گسترده ای استفاده می شود برای محیط ساینده جدی مانند شوت پوشش آستر سیکلون نقاله دامن آسترهای محافظ، پردازش آستر لوله قیف یا سیلو آسترهای محافظ صفحه نمایش پوشش تجهیزات در صنایع از جمله، اما نه محدود به:

♦ گیاهان تهیه زغال سنگ                                      زغال سنگ ♦ قدرت شلیک

♦ گیاهان فرآوری مواد معدنی                                      ♦ کارخانه های سیمان

♦ کارخانه                                                      ♦ فولاد و آهن

♦ ایستگاه راه آهن                                                     ♦ پورت  


Hot Tags: سرامیک و لاستیک سایش کامپوزیت پانل، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، ارزان، شاندونگ Qishuai

پرس و جو

محصولات مرتبط

محصولات