کاشی های سحر و جادو لاستیک Mat

کاشی های سحر و جادو لاستیک Mat

سحر و جادو-کاشی-لاستیک-مت 92% al2o3 سرامیک سنگ سنباده به انرژی جذب لاستیک و یا کیسه های پلی اورتان ساخته شده است و هر دو به فولاد ورق پشتیبان گیری از طریق گرم فلكنزنج برای نصب آسان باند.

شرح

شرح سحر و جادو کاشی حصیر لاستیکی


در تولید صنعتی باعث زیان های اقتصادی زیادی به این شرکت از قبیل سایش و فرسایش مواد محلی اغلب منجر به شکست قطعات محلی و جایگزینی جدی است که علت تجهیزات تعمیر یا دور انداخته،. شرکت ما دارای تخصص در حل مشکل سایش برای اطمینان از ایمنی عملیات بلند مدت تجهیزات.

به عنوان لباس حرفه ای سازنده محصولات حفاظت ما بی درنگ شما را با یک طرح برای حل مشکل و درنتیجه با توجه به شرایط کار واقعی، انتخاب مناسب مواد مقاوم در برابر سایش و نحوه اتصال بهینه سازی ارائه می کنند کمک به شما برای بهبود زندگی عملیات بهره وری و خدمات تجهیزات طراحی محصول کارخانه پایدار با کیفیت بالا و ساخت و ساز حوزه خدمات پس از فروش consummation.

حرفه ای برای تولید برق با سوخت زغال سنگ و فولاد و سیمان، معدن، فرآوری، شستشو ذغال سنگ و سایر صنایع ارائه خط لوله مقاوم در برابر سایش مقاوم در برابر سایش تجهیزات و قطعات تولید کنندگان حرفه ای داخلی قوی ترین است سایش مقاوم در برابر لوله اتصالات شرکت تولید.

شرکت پرسنل متخصص فنی مهندسی، راه حل یکپارچه سازی ضد سایش برای صنعت مربوطه ارائه می کنند. شرکت ارائه می توانید آرنج مقاوم در برابر سایش لوله های مقاوم در برابر سایش کاشی و سرامیک متراکم شناوری متوسط لوله زغال سنگ سیمان و ­بندی زغال سنگ طبقه بندی پوشش عمودی آسیاب سیکلون بوش سیلندر, شیر آلات مانند طوفان نازل سوز سایش جدی خط لوله و به ماشین توپ توپ آسیاب کوره تجربی و دیگر قطعات و تجهیزات.


کاشی های سحر و جادو لاستیک ساخته های مات


1) al2o3: 92% و 95% بالا سایش سرامیک کاشی.

2) تراکم: 3.6 گرم/سانتی متر3

3) فشاری: بالا 2 000MPa

4) جذب آب:<>

5) خرد کردن قدرت: ≥520kN

6) سختی: 9 (سختی)

7) حجم: 40-75 میلی متر

بسته بندی: کارتن


Hot Tags: کاشی های سحر و جادو لاستیک حصیر، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، ارزان، شاندونگ Qishuai

پرس و جو

محصولات مرتبط

محصولات