ضربه بالا مقاومت سرامیک بوش

ضربه بالا مقاومت سرامیک بوش

توضیحات بالا تاثیر مقاومت سرامیک بوش زیبو Qishuai اکسید آلومینیوم سرامیک به طور مستقیم در فولاد دیوار داخلی تجهیزات توسط بالا دما مقاومت باند معدنی نصب و فرم لایه شرکت سایش مقاومت پس از حرارت انجماد . این محصول قابل استفاده است...

شرح

توضیحات بالا تاثیر مقاومت سرامیک بوش


سرامیک سنگ سنباده زیبو Qishuai به طور مستقیم در فولاد دیوار داخلی تجهیزات توسط بالا دما مقاومت باند معدنی نصب و لایه شرکت سایش مقاومت را پس از حرارت انجماد تشکیل می دهند. این محصول قابل استفاده برای فولاد, قدرت, پورت است و می تواند در دمای 1600℃ در دراز مدت بدون پیری و لایه برداری استفاده می شود.

بشقاب سرامیک سنگ سنباده طراحی شده اند برای حل مشکلات سایش تجهیزات در شرایط بد کار مانند درجه حرارت بالا و تاثیر به سزایی یا پویا در حال اجرا در حال اجرا و روش تعمیر سرامیک باند و وسایل مکانیکی یکپارچه

72.jpg

استفاده از ضربه بالا مقاومت سرامیک بوش


(1) روش اصلی: با استفاده از اکسید آلومینیوم جهانی بهترین آجر تولید تکنولوژی oiginated از بیش از 10 سال تجربه woking و همچنین تحقیقات روش مکرر ما یا مخرب. این تکنیک هسته فعال ما توان تولید محصولات با کیفیت بالا به طور مداوم برای برآوردن نیاز به نمایندگی های ما.

(2) تولید سیستم و تجهیزات:

ما با استفاده از درجه حرارت بالا تونل کوره با دمای 1600 درجه سانتیگراد به sinter محصولات اکسید آلومینیوم است که ما را قادر به تولید آجر اکسید آلومینیوم با کیفیت بالاتر و با ثبات تر.


Hot Tags: بوش ضربه بالا مقاومت سرامیک، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، ارزان، شاندونگ Qishuai

پرس و جو

محصولات مرتبط

محصولات