پوشش آلومینا سرامیک

پوشش آلومینا سرامیک

سرامیک Alumina سرامیک (کاشی های پوشش خط لوله) در برخی از صنایع بسیار محبوب است. سرامیک آلومینا مقاوم در برابر مقاوم در برابر مقاوم در برابر سایش و سختی است. آنها تجهیزات را به خوبی محافظت می کنند و تجهیزات را طولانی تر می کنند.

شرح

پوشش آلومینا سرامیک


توصیف پوشش سرامیک آلومینا


پوشش سرامیک آلومینا (سرامیک آلومینا سرامیکی مقاوم در برابر سایش، سرامیک سرامیک آلومینا، آلیاژ AL2O3 مقاوم در برابر سایش، کاشی سرامیک سایشی، کاشی های آلومینیا، کاشی های سرامیکی، کاشی های کفپوش لوله) مقاوم در برابر سایش بسیار مقاوم و بسیار خوب است. کاشی های پوشش پلاستیکی به طور گسترده ای در برخی مقاوم در برابر سایش لوله ها و تجهیزات مقاوم در برابر سایش است.پس از حفاظت از تجهیزات و عمر طولانی تجهیزات.


ویژگی های کاشی پوشش لوله

1. آلودگی محیط زیستی وجود ندارد. برای مواد معدنی غیر فلزی، ترکیب اصلی سیلیکات و ترکیب لیتوفسفری زمین مشابه است، باعث تجزیه خاک و آلودگی یون سنگین فلز، بر محیط زیست محیط زیست تاثیر نمی گذارد، نوعی از محصولات حفاظت از محیط زیست سبز است.

2. قرص های سرامیکی دارای مقاومت به ضربه و مقاومت بسیار خوبی هستند. پوشش مقاوم در برابر سایش سرامیک اندازه گیری تقویت فیبر فولادی غير جهتي را اتخاذ می کند، سختی شکستگی قوی است، می تواند به طور موثر از آسیب و لایه برداری ناشی از ضربه جلوگیری کند.

3. قرص سرامیک دارای قدرت مکانیکی بالا است.

سازگاری خوب است اتخاذ مقاومت اسیدی و قلیایی مواد خام مصنوعی، واکنش نشان نخواهد داد و ساختار سرباره کامل نخواهد شد، تاثیر دما محیط، مواد بزرگ و بی اثر، متعلق به محیط زیست و حساسیت به محیط زیست نیست.

جامع باشید


ترکیبات کاشی سرامیک آلومینا


شاخص عملکرد

92 سریال

95 سری

Al2O3

> = 92٪

> = 95٪

Fe2O3

<=>

<=>

قدرت فشاری (Mpa)

 

> = 2000

 

> = 2250

سختی مفهوم

 

> = 9

 

> = 9

چگالی حجم (g / cm3)

 

> = 3.60

 

> = 3.70

جذب آب(٪)

 

<=>

 

<=>

رنگ محصول  

سفید

 

سفید


68.jpg 68.jpg

Hot Tags: پوشش سرامیک آلومینا، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، ارزان، شاندونگ Qishuai

پرس و جو

محصولات مرتبط

محصولات