شوت سرامیک آستر

شوت سرامیک آستر

شوت سرامیک آستر لباس محصول resisant است و به طور گسترده ای مورد استفاده در صنایع و معادن. QS است یکی از بزرگترین تولید در China.All انواع اندازه ها و ضخامت عرضه شده است.

شرح

شرح بوش شوت سرامیک


این محصول است زیر 350 ℃ حرارت محیط به اجرا برای مدت زمان طولانی نه پیری، سقوط نمی کردن. به طور گسترده در هوا انتقال پودر را ناشی از سایش پوشش تجهیزات خط لوله مانند زغال سنگ pulverizing سیستم از نیروگاه با سوخت زغال زغال سنگ آسیاب لوله کشی پریز جدا کننده پودر ریز و درشت، آرنج مجرای هوا پیش نویس فن پوسته داخلی دستگاه هوا تجهیزات گرمایش و دودکش دم سرعت متوسط میل مخروطی سطل و سایر تجهیزات. همچنین می تواند برای پوشش در تجهیزات از جمله کارخانه فولاد ذوب گیاه سیستم حذف گرد و غبار سنگ زنی استفاده می شود، مجرای خم و گرد و غبار جمع آوری. در حال حاضر با موفقیت توسعه یافته ℃ 350 500 ℃ است.


بوش سرامیک مقاوم در برابر سایش است AL2O3 به عنوان مواد اولیه اصلی، با نادر از اکسید های فلزی به عنوان شار از طریق بایدو هفت صد هزار درجه حرارت بالا برشته از سرامیک سنگ سنباده ویژه با شدت بالا ترکیب های آلی و لاستیکی ویژه / محصولات معدنی چسب. با توجه به مصارف مختلف ما سری هفت و ده ها تن از محصولات است که می تواند برآورده تقاضا ضد سایش شرایط کاری مختلف را توسعه داده اند.


جزئیاتبوش شوت سرامیک


مورد

شاخص

محتوای مواد معدنی و ألمن

≥92%

چگالی

≥3.63 g/cm³

سختی راکول (مجموعه فعالان حقوق بشر)

≥90

مقاومت فشاری

≥850MPa

چقرمگی شکست KIC

≥4.8MPa.M1/2

خمشي

≥290MPa

هدایت حرارتی

20W/m.k

ضریب انبساط حرارتی

7.2×10-6m/×m.k

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مورد

شاخص

استحکام کششی

≥27MPa

شکستن فرمت

≥300%

سختی ساحل

60-70

شکستن تغییر شکل دائمی

≤24%

لاستیک و سرامیک چسبندگی

≥3.0MPa

درجه حرارت

≤100-300

لاستیک پیری زندگی

سال ≥8


عکس بوش شوت سرامیک
Hot Tags: آستر شوت سرامیک چین تولید کنندگان، تولید کنندگان، ارزان، شاندونگ Qishuai

پرس و جو

محصولات مرتبط

محصولات