مقاوم در برابر سرامیک بالا Alumina کاشی

مقاوم در برابر سرامیک بالا Alumina کاشی

کاشی سرامیکی مقاوم در برابر آلیاژین بالا برای لایه بندی اولین انتخاب برای مقاوم در برابر سایش ضد ضربه و مواد ضد خوردگی برای کاربرد صنعتی است. کاشی کاری زمان تولید را تضمین می کند صرفه جویی در صرفه جویی در تجهیزات و نیروی کار با ارائه راه حل های نوآورانه، محصولات برتر و کیفیت کار. خدمات ما به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد هر جا که مواد به دلیل سایش، ضربه، اصطکاک، گرما و یا خوردگی مشکلی است.

شرح

از بین بردن مقاوم در برابر سایش از کاشی سرامیک آلومینا بالا


با کیفیت بالا و قیمت رقابتی 92 صفحه آلومینای سرامیکی بالا در درجه حرارت بالا بیش از 1600 ℃ با پودر آلومینا فوق العاده خوب خلوص بالا به عنوان مواد خام با توجه به طراحی فرمولاسیون بهینه سازی. آنها معمولا از مناطق سایش برخی از تجهیزات انتقال مواد، تجهیزات آماده سازی ذغال سنگ و موارد دیگر استفاده می شود تا به عنوان سطح تماس با مواد برای تحمل سایش و ضربه زیر استفاده شود.


29.jpg

استفاده از کاشی سرامیک بالا آلومینا مقاوم در برابر سایش


با کیفیت بالا و قیمت رقابتی 92 صفحه آلومینا سرامیک به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد برای محیط های ساینده جدی، از جمله چیپس چسبان، چیپس چسبان، لاک الکل زدن به نوار نقاله، خطوط لوله پردازش پردازش، قیف و یا سیلوی خازن، تجهیزات درزگیر تجهیزات در صنایع از جمله، اما نه محدود به:

گیاهان آماده سازی ذغال سنگ                                        ♦ ایستگاه های برق زغال سنگ

♦ گیاهان پردازش مواد معدنی کارخانه سیمان

کارخانه های شیمیایی فولاد و آهن کارخانه

ایستگاه های راه آهن بندر   


خدمات ما


◊ حرفه ای: بیش از ده سال تجربه در تولید، ما پشتیبانی فنی فوری در قبل و بعد از فروش عرضه می کنیم.

◊ کیفیت بالا: بر اساس پیروی کامل از استاندارد ISO9001-2008 یا استاندارد صنعت و یا دیگر استاندارد های بین المللی، مهندسین بازرسی ما به طور کامل ردیابی دوره را در کل تولید انجام می دهند.

◊ تمرکز بر جزئیات: مهم نیست که چگونه سوالات و یا مشکلات کوچک باید پاسخ داده شود و کمک به حل و فصل اعضای ما، حتی برای سفارشات کوچک است.

◊ قیمت و تخفیف: ما می توانیم قیمت رقابتی و تخفیف برای مقدار زیادی ارائه.

◊ OEM: طرح های سفارشی، اندازه ها و آرم ها قابل قبول است.


Hot Tags: مقاوم در برابر سرامیک آلومینا مقاوم در برابر سرامیک، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، ارزان، شاندونگ Qishuai

پرس و جو

محصولات مرتبط

محصولات