سرامیک مقاوم در برابر سایش به صف آرنج

سرامیک مقاوم در برابر سایش به صف آرنج

مقاوم در برابر سایش سرامیک آرنج اندود شده اند بسیار عالی مقاوم در برابر سایش، آنها می توانند حفاظت از لوله های مقاوم در برابر سایش و عمر مفید خود را prong. مشابه محصولات: سرامیک اندود لوله آرنج صف سرامیک، اکسید آلومینیوم سرامیک لوله، لوله های مقاوم در برابر سایش، لوله سایش صنعت معدن لوله خم.

شرح

مقاوم در برابر سایش سرامیک آرنج اندود شده

شرح سرامیک مقاوم در برابر سایش به صف آرنج


لوله پوشش سرامیک سنگ سنباده با مقاومت بالا و سختی و مقاومت و مقاومت در برابر خوردگی و مقاومت در برابر دمای بالا مشخص می شود.

آن یکی از مواد مقاوم در برابر سایش به طور گسترده استفاده می شود حدود 80 درصد از سهم بازار سرامیک ویژه جهان (مواد مقاوم در برابر سایش) حسابداری تبدیل شده است.


مزایای استفاده از سرامیک مقاوم در برابر سایش به صف آرنج

لوله سرامیک کامپوزیت سبک وزن و قیمت مناسب است. کمتر از 50 درصد سبک تر از قطر بازیگران لوله سنگ; در مقایسه با لوله های آلیاژی مقاوم در برابر سایش آن 20-30% سبک تر است و دلیل آن عمر های طولانی، پس از آن می تواند کاهش هزینه حمل و نقل، هزینه های نصب و راه اندازی و در حال اجرا است با دوام و مقاوم خوردگی.


به دلیل وزن سبک و کارایی خوب جوش. بنابراین, آن می تواند استفاده برای جوش فلنج و اتصالات سریع است که مناسب برای نصب و هزینه نصب را کاهش می دهد.


با توجه به لایه سرامیک فولاد (یک al2o3)، این کیفیت خنثی است. بنابراین، این خواص اسید و قلیایی مقاومت و خوردگی آب دریا که عمر خط لوله می تواند طولانی.

alumina ceramic bend for cement.jpg


ترکیب سرامیک مقاوم در برابر سایش به صف آرنج
90

92

95

96

Al2O3(%)

90

92

95

96

Fe2O3(%)

0.3

0.2

0.15

0.15

سختی

8

8

9

9

Porosity(%)

0.02

0.02

0.02

0.02

Density(g/cm3)

3.50

3.60

3.65

3.65Hot Tags: سایش سرامیک مقاوم به صف زانو، چین، تولید کنندگان، تولید کنندگان، ارزان، شاندونگ Qishuai

پرس و جو

محصولات مرتبط

محصولات