سرامیک لوله

سرامیک لوله

سرامیک مقاوم در برابر سایش مقاوم در برابر سایش اکسید آلومینیوم سرامیک صفحات کاربید کروم مقاوم در برابر سایش و لوله های با کیفیت بالا و قیمت خیلی خوبی ارائه شده اند. اینها سایش مقاوم در برابر محصولات به طور گسترده ای در ميهمان، و فولاد و سیمان و سیمان قدرت استفاده می شود.

شرح

شرح لوله سرامیک


محصول نام: سرامیک لوله

اصلی: چین

92% مواد: سایش مقاوم در برابر مواد معدنی و ألمن

ضخامت دیوار: سفارشی

اندازه: φ100-φ700 های سفارشی هستند

کاربرد: سرامیک لوله برای معدن، مقاوم در برابر سایش سرامیک لوله industory لوله های سیمان، لوله برای قدرت.

رنگ: سفید

اکسید آلومینیوم سرامیک تراکم: 3.62-3.65

سختی سرامیک لوله: اداره 9


جزئیات مربوط به سرامیک اندود لوله


متالورژی صنعت برق انتقال پودر ذغال سنگ و خاکستر و گل و آهک دوغاب گچ، و غیره نیاز به مصرف مقدار زیادی از لوله های فلزی هر سال. استفاده از لوله های کامپوزیت سرامیک لوله دیگر جایگزین آن ویژگی های بالا مقاوم در برابر سایش، طولانی زندگی راحت نصب و راه اندازی و مزایای اقتصادی قابل توجه است


لوله سرامیک کامپوزیت سبک وزن و قیمت مناسب است. کمتر از 50 درصد سبک تر از قطر بازیگران لوله سنگ; در مقایسه با لوله های آلیاژی مقاوم در برابر سایش آن 20-30% سبک تر است و دلیل آن عمر های طولانی، پس از آن می تواند کاهش هزینه حمل و نقل، هزینه های نصب و راه اندازی و در حال اجرا است با دوام و مقاوم خوردگی. در مقایسه با بودجه های مهندسی و پروژه واقعی واحد ساخت و ساز هزینه پروژه معادل سنگ بازیگران است و هزینه این پروژه حدود 20% کمتر از لوله آلیاژ ضد سایش است.


سری

ویژگی

90

92

95

96

Al2O3(%)

90

92

95

96

Fe2O3(%)

0.3

0.2

0.15

0.15

سختی (سختی)

8

8

9

9

Porosity(%)

0.02

0.02

0.02

0.02

Density(g/cm3)

3.50

3.60

3.65

3.65لوله های مقاوم در برابر سایش سرامیک 2 نوع لوله است. شامل لوله مقاوم در برابر سایش با کاشی و سرامیک لوله. آنها maninly هستند محافظت لوله مقاوم در برابر سایش و خود عمر مفید طولانی.


لوله های سرامیکی ضد سایش مقاوم به چسب ورق آلومینیوم سرامیک به دیواره داخلی لوله با درجه حرارت بالا و حرارت بالا استفاده می شود. پس از حرارت و پخت، آن یک لایه ضد اصطکاک قوی تشکیل می دهد. روند تولید این محصول نسبتا ساده است, چرخه های تولید کوتاه است, هزینه نسبتا کم است.


لوله لوله های مقاوم در برابر سایش سرامیک با کاشی و کیسه های مقاوم در برابر سایش سرامیک را شامل می شود.مقاوم در برابر سایش سرامیک کاشی و لوله مزایای به شرح زیر:

tilles سرامیک مقاوم در برابر سایش مقاوم در برابر سایش و رقابتی بسیار عالی قیمت است.

10 بار از لوله سایش مقاوم است.

سختی عالی است.


مزایای آستین سرامیک مقاوم در برابر سایش است به عنوان زیر:

آستین سرامیک مقاوم در برابر اراده آسان نیست برای falled کردن لباس. آن مقاوم در برابر سایش 5 بار از لوله های مقاوم در برابر سایش کاشی و سرامیک است. اما قیمت آن بسیار بیشتر از لوله های مقاوم در برابر سایش کاشی و سرامیک است.

عمر مفید طولانی و محافظت از equipemnt.

Resisatnt سرامیک آستین نصب آسان و ruduce هزینه انسانی می پوشند.


برخی از تصاویر در مورد لولهاطلاعات بیشتر در مورد Qishuai شاندونگ


شاندونگ Qishuai سایش مقاوم تجهیزات شرکت, با مسئولیت محدود تمرکز تولید در انواع محصولات مقاوم در برابر سایش است. شامل محصولات سرامیکی آلومینا مقاوم در برابر سایش و محصولات کاربید کروم مقاوم در برابر سایش. Qishuai شرکت در 2010.We تاسیس دارای تجربه بسیار غنی در این زمینه. محصولات برجسته ما است به عنوان زیر:

1. مقاوم در برابر مواد معدنی و ألمن کاشی و سرامیک، اکسید آلومینیوم مقاوم در برابر سایش سرامیک حصیر می پوشند.

2 پوشیدن مقاوم در برابر مواد معدنی و ألمن لوله خم سرامیک مقاوم در برابر سایش مقاوم در برابر سایش سرامیک لوله، سرامیک لوله اندود اندود سرامیک لوله، لوله خم

3. پوشیدن لاستیک مقاوم در برابر پوشش سرامیک

4. پوشیدن صفحات کاربید کروم مقاوم در برابر، ورق فولاد آلیاژی مقاوم در برابر سایش، بشقاب مقاوم در برابر سایش پوشش کربن ورق فولاد، استیل پوشیدن ورق.

5. مقاوم در برابر سایش جوشکاری لوله سایش لوله کروم لوله های کاربید کروم مقاوم در برابر سایش مقاوم در برابر سایش دو فلزی لوله سایش مقاوم در برابر فولاد لوله، فولاد آلیاژی مقاوم در برابر لباس لوله.

Hot Tags: لوله های مقاوم در برابر سایش سرامیک، اکسید آلومینیوم مقاوم در برابر سایش سرامیک لوله، لوله های مقاوم در برابر سایش سرامیک pipeceramic

پرس و جو

محصولات مرتبط

محصولات