سرامیک اندود لوله

مقاوم در برابر سایش سرامیک اندود لوله، لوله های مقاوم در برابر سایش سرامیک، اکسید آلومینیوم مقاوم در برابر لوله سرامیک لوله سرامیکی آلومینا لباس, سایش صف مقاوم سرامیک اندود آرنج، سرامیک لوله سرامیکی آرنج پوشیده از Qishuai factory.φ50 φ700 سرامیک مقاوم در برابر سایش اندود لوله customed هستند.

شرح

alumina ceramic bend for cement.jpg

bend pipe.jpg


Describtion سرامیک لوله اندود شده در چین


بخشی جدایی ناپذیر از قطعه سرامیک لوله اخراج شده است و آن را در لوله های فولادی با مواد بسته بندی مخصوص مونتاژ است. دیوار داخلی خط لوله صاف و مهر و موم شده است. مقاوم در برابر سایش سرامیک لوله اندود سایش و مقاومت در برابر خوردگی است. اما چرخه تولید محصول طولانی و پر هزینه است.

نام کامل سرامیک پوشش لوله های فولادی و کامپوزیت.لوله برای دادن بازی کامل به استحکام بالا لوله فولادی، چقرمگی خوب، مقاومت به ضربه، خوب جوش و سنگ سنباده ظروف سختی، مقاومت به سایش بالا، مقاومت در برابر خوردگی، مقاومت در برابر حرارت خوب غلبه بر لوله فولادی کم سختی و سایش مقاومت ضعیف است و ویژگی سختی سرامیک ضعیف است. بنابراین، لوله سرامیک کامپوزیت سایش، مقاومت در برابر حرارت، مقاومت در برابر خوردگی و ضربه, شوک حرارتی، جوش و سایر ویژگی های جامع است. ایده آل ضد سایش و مقاوم در برابر خوردگی خطوط لوله انتقال مواد گرانول مخرب و خورنده است.با توجه به لوله دارای خواص ضد سایش، مقاوم در برابر خوردگی، مقاوم در برابر حرارت است بنابراین مقاوم در برابر سایش سرامیک اندود لوله به طور گسترده ای استفاده می شود می تواند در برق و متالوژی و استخراج, زغال سنگ، مواد شیمیایی و سایر صنایع به عنوان حامل شن و ماسه، سنگ، پودر و خاکستر زغال سنگ, آلومینیوم مایع و مواد دیگر ذرات و خورنده متوسط لوله مقاوم در برابر سایش ایده آل است.


آهنگ از اندود لوله سرامیک


محصول
پارامتر های فنی

92%

95%

Al2O3%

≥92

≥95

Fe2O3%

≤0.2

≤0.15

سختی موس'

8

9

جذب آب (درصد)

≤0.02

چگالی(g/cm3)

≥3.60

≥3.65

سایش(%)

≤0.02


کاربرد سرامیک مقاوم در برابر سایش اندود لوله

wear resistant plate.pngwear resistant plate.png

مزایای استفاده از شاندونگ Qishuai


  1. بنابراین همه پرسشهاى اندود لوله سرامیک در حال تولید، حل ASAP.

  2. Qishuai دارای حرفه ای و تیم فروش می باشد.

  3. تا تمام لوله اندود شده بسیار رقابتی است که ما تولید، قیمت و ما می تواند کیفیت تمامی محصولات کنترل می.

  4. Qishuai است به همکاری شرکت حمل و نقل، بنابراین همه حمل و نقل هزینه خواهد شد قیمت بسیار خوب و صرفه جویی در برخی هزینه برای همه مشتریان.


Hot Tags: سرامیک پوشیده، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، ارزان، شاندونگ Qishuai لوله

پرس و جو

محصولات مرتبط

محصولات